Meie uues ja avaras mängutoas (222 m2) leiab igaüks endale sobiva ja meelepärase tegevuse.

Aktiivsed lapsed saavad ronida suures labürindis ning lasta kahest erinevast liumäest alla otse pallimerre.

Meil on olemas õhkpüsside atraktsioon. Lapsed saavad tulistada õhkpüssidest märklaudadesse pehmete pallidega.

Vanemad lapsed ja täiskasvanud külastajad saavad oma aega sisustada suurel ekraanil XBox Kinect videomänge mängides ning võistelda õhuhokis, lauajalgpallis või lauatennises.

Poiste mängutsoonis on meil kvaliteetsed puidust Kidkrafti mänguasjad: suur rongikeskus, laud lego klotsidega, suur parkimismaja ning riiul raamatutega.

Tüdrukute mängutsoonis on puidust valmistatud Kidkrafti kvaliteetne suur nukumaja, suur köök, nuku söötmistool, nukuhäll, 2 nukuvankrit ning ka suur Smoby mängumaja.

Beebidele on meil pehmete seinade ja põrandaga beebinurk, kus beebid saavad turvaliselt mängida.

Väiksemad lapsed saavad sõita autodega. Pisikesed külastajad saavad oma esimesi sammukesi harjutada käimistoe abil.

Meie mängutuba on huvitav, ohutu ning maksimaalselt mugav nii lastele, kui ka nende vanematele. Täiskasvanud saavad istuda mugavalt pehmetel toolidel (20 tk) laua taga, kust avaneb hea vaade kogu mängutoale. Laste jaoks on mõeldud nendele kasvukohane toidulaud ning lastetoolid (20 tk). Samuti on olemas söötmistool kõige pisemale.

Meie suures kööginurgas on olemas kõik vajalik, mis ühel korralikul sünnipäeval tarvis läheb. Saate soovi korral kasutada mikrolaineahju, 2 presskannu,  veekeetjat, külmkappi. Lisaks on teie käsutuses erinevate suurustega salatikausid, vaagnad, vaasid, tordilabidas, lõikelauad, morsikannud.

Ühekordsed nõud palume ise kaasa võtta.

WC on puhas ja mõnusalt soe, kus saab ka kõige pisematel mugavalt mähkimislaual mähkmeid vahetada.

Lapse sünnipäevaks ettevalmistusi tegema ootame 15 minutit enne peo algust ja lahkuda palume õigeaegselt.

Amazona mängutoaga saate lähemalt tutvuda meie galeriis või tulla vaatama eelnevalt kokkuleppides telefoni teel +372 53 90 32 95.

Kohtumiseni Amazona Mängutoas!